Робоча група з підготовки докторів філософії зі спеціальності 242 Туризм разом з іншими викладачами кафедри туризму регулярно проводить науково-методичні семінари для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня. Розглядаються питання організації наукової роботи, надаються поради з підготовки наукових та науково-методичних публікацій, матеріалів до педагогічної практики, обговорюються останні тенденції наукових досліджень у галузі туризму та досвід практичної діяльності провідних підприємств та ЗВО. Робота на семінарах передбачає участь здобувачів усіх років навчання з метою обміну досвідом та уточнення останніх вимог нормативно-правового забезпечення. Теми кожного семінару визначаються в залежності від актуальних поточних питань у межах блоку змістових завдань
![](http://tourism.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2021/04/Науково-методичні-семінари.jpg)
![](http://tourism.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2021/04/Кафедра-туризму-ОНП-Туризм-724x1024.jpg)