Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Новини

Новини, оголошення та події:

Вітаємо студентку 4 курсу Олену Демченко

Сердечно вітаємо студентку 4 курсу ОП «Туризм» Олену Демченко і її наукового керівника к.е.н., доц. Наталья Козубова з першим місцем у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

✊ Кафедра туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця висловлює велику вдячність організаторам Міжнародного конкурсу, проведеного в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, та особисто Голові конкурсної комісії Iryna Trunina 💛💙 за можливість взяти участь у науковому заході такого високого рівня, не зважаючи на всі труднощі цих непростих часів! Ви мотивуєте й надихаєте, збагачуєте й відкриваєте нові зірки серед молодих науковців 👏💪!

🥇Вітаємо всіх учасників конкурсу та висловлюємо найщирішу подяку конкурсній комісії та секретарю конкурсної комісії Оксана ЗБИРАННИК за плідну працю та чудову організацію 🇺🇦!

Лекція-семінар “Полюсність світів”

📌 Хочеш познайомитися з унікальною людиною, першим українцем, який відвідав всі країни світу (193 держави-члени ООН) та чиє ім’я включене до Національного реєстру рекордів України?! 🏆

📌 Кафедра туризму ХНЕУ ім. С.Кузнеця запрошує усіх бажаючих на відкриту онлайн лекцію-семінар від Костянтина Симоненка, що відбудеться 16 листопада 2021 року о 10.00 👩‍💻🧑‍💻

📌Дізнайся про неймовірні пригоди та життя автора бестселера “2000.000 кілометрів до мрії”, у загальному заліку якого подорожі до більш ніж 237 країн світу! 🏯🗽🕌

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdslowSz1q…/viewform…

Запрошення на конференцію у Zoom:https://us06web.zoom.us/j/89984205317…

Идентификатор конференції: 899 8420 5317

Код доступу: 782590⠀

Перемога студентки кафедри Туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

3 червня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університет імені Михайла Остроградського відбувся ІІ фінальний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в якому взяли участь студенти з Болгарії, Канади, Польщі, Білорусі, Німеччини, Латвії, Грузії й України.
Від кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця свої наукові здобутки представила Петрова Анастасія, яка презентувала роботу «SMM у розвитку туристичних та готельних підприємств» англійською мовою (наукові керівники – доктор Пєтрова М. М., Великотарновський університет «Св. Кирилла та Св. Мефодія» (Болгарія) та к.н.держ.упр, доцент Ахмедова О.О., ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Україна) і отримала перше призове місце!!! Щиро вітаємо переможницю та висловлюємо глибоку вдячність організаторам Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт та професорсько-викладацькому складу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за високий рівень організації заходу та творчій підхід до своєї роботи!

Вітаємо переможців!

У Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова (м. Миколаїв) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю» у 2020/2021 навчальному році.

Щиро вітаємо наших переможців:

Диплом І ступеня отримала Касьянова Олександра Андріївна (студентка 4 курсу спеціальності 242 «Туризм», факультету МЕП). 

Науковий керівник – Сущенко Олена Анатоліївна, д.е.н., професор, завідувач кафедри туризму.

Вітаємо переможців!

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм» у 2020/2021 навчальному році.

Щиро вітаємо наших переможців:

Диплом І ступеня здобула Плетньова  Дар’я  Дмитрівна (студентка 4 курсу, спеціальності 242 «Туризм», факультету МЕП). 

Науковий керівник – Алдошина Марія Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри туризму.

До уваги студентів, аспірантів, докторантів та інших молодих вчених!‼

31 березня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за підтримки Ради молодих вчених стартують круглі столи з розгляду актуальних питань науки та формування компетентностей сучасного викладача.

1-ий захід відбудеться 31 березня 2021 року о 12:00 на базі ковркінг-центру ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Спікери:

 • завідувач відділу аспірантури і докторантури, к.е.н., доц. Назарова Світлана Олександрівна;
 • к.е.н., доцент кафедри соціальної економіки, Голова Ради молодих вчених ХНЕУ ім. С. Кузнеця Степанова Ека Рамінівна;
 • к.е.н., доцент кафедри соціальної економіки, заступник декана факультету ЕП Голубєв Станіслав Миколайович.

Тематика круглого столу: «Педагогічна майстерність:  етика  ділового  спілкування, ораторське мистецтво та мовні навчики успішного  викладача».

Хочешь дізнатися як:

 • правильно організувати педагогічну практику
 • зробити так, щоб тебе почули?
 • навчитися переконувати?
 • перестати боятися виступів перед аудиторією?

Тоді чекаємо на тебе!

Приходь!

Долучайся до обговорення в режимі он-лайн.

Посилання на Zoom конференцію:

Час проведення: 31 мар. 2021 12:00 PM Київ

Підключитися до відео конференції Zoom можна за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/2447607193?pwd=Ym5vMVd3UGoyelFsb0t2aVRKQ205UT09

Идентификатор конференции: 244 760 7193

Код доступа: L0gp2g

Курси італійської мови

ХНЕУ ім.С.Кузнеця та факультет МЕП запрошують студентів на безкоштовні курси італійської мови у рамках програми міжнародного співробітництва з підготовки фахівців туристичного і готельно-ресторанного бізнесу.

Оголошується набір на безкоштовні курси італійської мови з перспективою проходження літньої практики на південному узбережжі Італії!


Поспішай, у тебе є унікальна можливість вивчити мову, подорожувати і проходити літню практику одночасно!!
За додатковою інформацією звертатися до Анни Миколаївна Брусильцевої, тел. 066-705-03-86.

Або заповни форму нижче:

  Вебінар про дослідницькі стипендії та спільні проекти DAAD

  🔹 Презентацію представить пані докторка Гізели Ціммерманн, керівниця Інформаційного центру DAAD у Києві. Після закінчення презентації представники НТУ “Дніпровська політехніка”, які мають досвід реалізації наукових проєктів за підтримки DAAD, поділяться своїм досвідом.

  📝 Реєстрація на захід за посиланням

  (https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=p4K7bIuPIU6JIujdHwPmNh7nWxWnD4xKlYBrrZIn1j1UQUxQUjVMNElVU1ExMklOMFRMNlRZMFpQWi4u)

  або на фейсбук-сторінці (https://www.facebook.com/events/3069337679960613/)

  🕓 Коли: 18 березня, о 14:00

  📍 Де: Онлайн

  💭 Мобільність в телеграм (https://t.me/kpimobility) | інстаграм (https://www.instagram.com/kpimobility/) | на сайті (http://mobilnist.kpi.ua/). З питаннями сюди (http://t.me/dnvr_team_bot) або на пошту mobilnist@kpi.ua. Успіхів!

  Майстер-клас від фахівців в сфері туризму Valletta Group Koblevo

  Лабораторія кар’єри запрошує всіх на майстер-клас від фахівців в сфері туризму Valletta Group Koblevo

  Будемо говорити про розвиток туризму в Україні .

  Коли: 12 березня о 13:00
  Де: актова зала

  Спікери:
  Дубенок Олександр Анатолійович
  Андреєва Катерина Олександрівна
  Семенов Андрій Вячеславович