Цикл семінарів для аспірантів

18.02.2020 р.:

• 12:00-13:30 на семінар «The Academic Presentations: issues and challenges» (Академічні презентації: проблеми та виклики»). Лектори: Падрайг Кірбі, Джеральд Кавана (Технологічний інститут Лімерика, Ірландія).
  • 14:30-16:00 на семінар «Structuring of Academic Article: issues and challenges» (Структурування академічної статті: проблеми та виклики). Лектори: Падрайг Кірбі, Джеральд Кавана (Технологічний інститут Лімерика, Ірландія).

Аудиторія А4 нового навчального корпусу

19.02.2020 р.:

• 10:00-11:30 на дискусії «How to develop targeted competence of academic communication and publication activity? (Як розвивати цільову компетентність академічної комунікації та видавничої діяльності?).

Discussion of instructional strategies and exchange of best practices» (Обговорення інструктивних стратегій та обмін найкращими практиками)

Ауд. 401 головного навчального корпусу

• 12:00-13:30 на презентацію курсу «Advanced English for Academic Communication» («Просунута» англійська мова для академічного спілкування)
  • 14:30-16:30 на дискусії«Quality Assurance and Accreditation of PhD programs» (Забезпечення якості та акредитація PhD-програм)