До уваги студентів, аспірантів, докторантів та інших молодих вчених!‼

31 березня в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за підтримки Ради молодих вчених стартують круглі столи з розгляду актуальних питань науки та формування компетентностей сучасного викладача.

1-ий захід відбудеться 31 березня 2021 року о 12:00 на базі ковркінг-центру ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Спікери:

• завідувач відділу аспірантури і докторантури, к.е.н., доц. Назарова Світлана Олександрівна;
  • к.е.н., доцент кафедри соціальної економіки, Голова Ради молодих вчених ХНЕУ ім. С. Кузнеця Степанова Ека Рамінівна;
  • к.е.н., доцент кафедри соціальної економіки, заступник декана факультету ЕП Голубєв Станіслав Миколайович.

Тематика круглого столу: «Педагогічна майстерність:  етика  ділового  спілкування, ораторське мистецтво та мовні навчики успішного  викладача».

Хочешь дізнатися як:

• правильно організувати педагогічну практику
  • зробити так, щоб тебе почули?
  • навчитися переконувати?
  • перестати боятися виступів перед аудиторією?

Тоді чекаємо на тебе!

Приходь!

Долучайся до обговорення в режимі он-лайн.

Посилання на Zoom конференцію:

Час проведення: 31 мар. 2021 12:00 PM Київ

Підключитися до відео конференції Zoom можна за посиланням:

Код доступа: L0gp2g