Перемога студентки кафедри Туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця на Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт

3 червня 2021 р. на базі Кременчуцького національного університет імені Михайла Остроградського відбувся ІІ фінальний тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», в якому взяли участь студенти з Болгарії, Канади, Польщі, Білорусі, Німеччини, Латвії, Грузії й України.

Від кафедри туризму Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця свої наукові здобутки представила Петрова Анастасія, яка презентувала роботу «SMM у розвитку туристичних та готельних підприємств» англійською мовою (наукові керівники – доктор Пєтрова М. М., Великотарновський університет «Св. Кирилла та Св. Мефодія» (Болгарія) та к.н.держ.упр, доцент Ахмедова О.О., ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Україна) і отримала перше призове місце! Щиро вітаємо переможницю та висловлюємо глибоку вдячність організаторам Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт та професорсько-викладацькому складу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за високий рівень організації заходу та творчій підхід до своєї роботи!