![](http://tourism.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/07/288355518_5312475952165684_5514909065044047464_n.jpg)
Сердечно вітаємо студентку 4 курсу ОП «Туризм» Олену Демченко і її наукового керівника к.е.н., доц. Наталья Козубова з першим місцем у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!
✊ Кафедра туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця висловлює велику вдячність організаторам Міжнародного конкурсу, проведеного в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, та особисто Голові конкурсної комісії Iryna Trunina 💛💙 за можливість взяти участь у науковому заході такого високого рівня, не зважаючи на всі труднощі цих непростих часів! Ви мотивуєте й надихаєте, збагачуєте й відкриваєте нові зірки серед молодих науковців 👏💪!
![](http://tourism.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/5/2022/07/287712592_5312476065499006_2586563781301116384_n-1024x576.jpg)
🥇Вітаємо всіх учасників конкурсу та висловлюємо найщирішу подяку конкурсній комісії та секретарю конкурсної комісії Оксана ЗБИРАННИК за плідну працю та чудову організацію 🇺🇦!