Вітаємо студентку 4 курсу Олену Демченко

Сердечно вітаємо студентку 4 курсу ОП «Туризм» Олену Демченко і її наукового керівника к.е.н., доц. Наталья Козубова з першим місцем у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

✊ Кафедра туризму ХНЕУ ім. С. Кузнеця висловлює велику вдячність організаторам Міжнародного конкурсу, проведеного в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського, та особисто Голові конкурсної комісії Iryna Trunina 💛💙 за можливість взяти участь у науковому заході такого високого рівня, не зважаючи на всі труднощі цих непростих часів! Ви мотивуєте й надихаєте, збагачуєте й відкриваєте нові зірки серед молодих науковців 👏💪!

🥇Вітаємо всіх учасників конкурсу та висловлюємо найщирішу подяку конкурсній комісії та секретарю конкурсної комісії Оксана ЗБИРАННИК за плідну працю та чудову організацію 🇺🇦!